Webinar "Kuidas valmistuda positiivseks sünnituseks? "

Olen Tartu linnas tegutsev sünnitoetaja, imetamisnõustaja ning kolme lapse ema. Koolitus on mõeldud paaridele, et suurendada teie enesekindlust.

Koolituse koostamiseks olen kasutanud enda kogemusi, Rasedusringi partnerite mõtteid ning konsulteerinud ämmaemandatega.

Teemad, mida katame:
1) Kuidas koos sünnituseks valmistuda? Lühike sünnitusprotsessi kirjeldus.
2) Kuidas toetada naist kodus? 3 füüsilise toetuse näidet.
3) Kas tasub võtta doula?
4) Haiglasse minek
5) Kuidas toetada naist haiglas?
6) Kuidas toetada head koostööd sünnitustiimiga?
7) Kuidas saad aru, et sünnitus kulgeb hästi ja mida teha, kui naisel tekivad enesekindluse kriisid?
8) Mida mitte teha?
8) Vastan Teie küsimustele.

Vahepeal on 5min paus.

Lindistus on nädal aega järelvaadatavad.

Aeg: 14. november, kell 11:00 - 12:30
Hind: 20 eurot

Boonus! Kõigile osalejatele on koolituse järel kuni aasta lõpuni individuaalne Zoom kohtumine soodushinnaga. 1h kohtumine on Teile 20 eurot (tavahind 30 eurot).

Lisaboonus! Osalejatele on Rebecca Dekkeri raamat "Positiivne sünnituskogemus on võimalik" soodushinnaga 17 eurot (kirjastuse kodulehel hind 18.90 eurot). Raamatule saab Tartus tulla järele või saadan selle Sulle pakiautomaati (3 eurot)

Suur tänu Katrin, kohtumiste käigus sai ärevusest kindlustunne, mis võimaldas mul aktiivselt kogu sündmuste ahelale kaasa aidata. Esimene kaaslastega kohtumine oli zoom’is, mille tulemusena mõistsin, et sünnitus on oluliselt nüansirikkam kui ma  arvasin.

Praktilises tunnis tegime hingamisharjutusi ja proovisime läbi erinevad positsioonid, mis sünnituse käigus abiks võivad olla. Sellest kohtumisest oli tagasi vaadates minu jaoks kõige rohkem kasu.

 Katrini rõõmus ja toetav maneer rahustasid ja innustasid ühteaegu. Katrini tõenduspõhine lähenemine ja veendumus partneri rolli tähtsusest sünnituse juures äratasid minus ühteaegu nii huvi kui ka vastutus teemasse süüvida.

– Sander
 
Osalesin koos oma partneriga Katrini rasedusringis ja jäime kõigega väga-väga rahule! Katrin on lihtsalt nii tore ja positiivneinimene, et suutis minul kõik hirmud sünnituse ees maha võtta. Ja ma usun, et just tänu sellele läkski mu sünnitus kergelt. Mõtlesin sünnituse ajal korduvalt sellele, mida Katrin rasedusringis rääkinud oli ning ringis läbiproovitud hingamisharjutustest oli ka sünnitusel palju abi.
– Maarja
 

Katrin on rasedate aare. Rasedusringis osaledes saime palju teaduspõhist infot ja tema elulisi kogemusi raseduseelsest ajast ja mis hakkab pärast toimuma. Lisaks oli palju abi hingamisharjutustest. Just selline aus oma kogemuste jagamine tekitas sooja tunde. Täielikult doulandusele pühendunud inimene ja ma ei kujutaks ette sobivamat inimest, siiras, rõõmsameelne, ülitore inimene. Aitäh, Katrin, et olemas oled ❤️.

– Minna

Liitu uudiskirjaga