katrin saage doula sünnitoetaja imetamisnõustaja tartu rasedusring
imetamisnõustamine tartu imetamine beebi imik vastsündinu

Rinnapiim on lapsele parim, kuid kindlasti ei ole see iga ema jaoks loomulik ning imeline kogemus. Tean enda 3 lapse imetamise teekonna põhjal, et väljakutsed võivad tulla ootamatult. Kui Sul on imetamisega raskusi, siis palun küsi julgelt abi!

Soovitan parimaks ettevalmistuseks juba raseduse ajal liituda Rasedusringiga. Mida varem saad toetust ja vajalikku infot, seda kiiremini saad lahenduse, mida vajad.

IMETAMISNÕUSTAMINE

Koduvisiit:

  • Imetamisnõustamine kestab kuni 2h. Kohtumisel kuulan Sind ja küsin küsimusi, et saada selget ülevaadet hetke seisust.
  • Vaatame üle imetamise asendi(d) ja imemisvõtte.  Vastan Sinu küsimustele.
  • Peale kohtumist saadan Sulle kirjalikult 2-3 põhilist nõuannet, millest rääkisime ning vastan küsimustele, millele Sa kohe vastust ei saanud.
  • Kui soovid lisaks veel sünnitusjärgse aja kohta küsimusi esitada või toetust, siis vaata “Sünnitusjärgse toetuse” teenuse alt võimalusi. Need kohtumised kestavad kauem.

Hind: 75€

Sõltuvalt elukohast võib lisanduda ka sõidukulu. Tegutsen Tartu ja Põlva maakonnas.

Zoom kõne:

  • Enne nõustamist palun Sul vastata küsimustele, et teaksin, kas saan Zoom teel abiks olla. Kui antud teema puhul pole see võimalik, siis võin teile soovitada teist imetamisnõustajat, kes saab teha koduvisiiti.
  • Teie saadud info põhjal küsin Zoom kõne ajal lisaküsimusi ning annan oma soovitused. Imetamisnõustamise kõne kestab 30-45 minutit. 
  • Peale kõnet saadan teile meilile lühikese kokkuvõtte kõnest ning kui olen lubanud, siis ka lisainfo.

Hind: 35

Lisaks soovitan teil uurida teiste imetamisnõustajate kohta SIET lehelt.

 

Tagasiside

Liitu uudiskirjaga