imetamisnõustamine tartu imetamine beebi imik vastsündinu

Imetamisnõustamine

Olen Tartu linnas tegutsev doula ning imetamisnõustaja. Teen Tartus ja Põlvas koduvisiite ning olenevalt teemast on võimalik ka videokõne teel kohtuda.

Rinnapiim on lapsele parim, kuid kindlasti ei ole see iga ema jaoks loomulik ning imeline kogemus. Tean enda 3 lapse imetamise teekonna põhjal, et väljakutset võivad tulla ootamatult. Kui Sul on imetamisega raskusi, siis palun küsi julgelt abi! 

Mida varem saad toetust ja vajalikku infot, seda kiiremini saad lahenduse, mida vajad.

 

Koduvisiit:

Imetamisnõustamine kestab 1,5h. Kohtumisel kuulan Sind ja küsin küsimusi, et saada selget ülevaadet hetke seisust.

Vaatame üle imetamise asendi(d) ja imemisvõtte.  Vastan Sinu küsimustele.

Peale kohtumist saadan Sulle kirjalikult 2-3 põhilist nõuannet, millest rääkisime ning vastan küsimustele, millele Sa kohe vastust ei saanud.

Kui soovid lisaks veel sünnitusjärgse aja kohta küsimusi esitada või toetust, siis vaata “Sünnitusjärgse toetuse” teenuse alt võimalusi. Need kohtumised kestavad kauem.

Hind: 50 eurot (Sõltuvalt elukohast võib lisanduda ka sõidukulu. Tegutsen Tartu ja Põlva maakonnas.)

 

Zoom kõne:

Enne nõustamist palun Sul vastata küsimustele, et teaksin, kas saan Zoom teel abiks olla. Kui antud teema puhul pole see võimalik, siis võin teile soovitada teist imetamisnõustajat, kes saab teha koduvisiiti.

Teie saadud info põhjal küsin Zoom kõne ajal lisaküsimusi ning annan oma soovitused. Imetamisnõustamise kõne kestab 30-45 minutit. 

Peale kõnet saadan teile meilile lühikese kokkuvõtte kõnest ning kui olen lubanud, siis ka lisainfo.

Hind: 25

Katrin on nii soe ja armas inimene, et ma natuke tahaks kohe põhjust leida, et talt jälle nõu küsida  ma vajasin tema abi sünnitusjärgselt, et imetamisega järje peale saada. Sain mitmeid häid nõuandeid, aga mis peamine- Katrin suutis minus tekitada tunde, et isegi kuigi elu on parajasti üks suur segadus (esimene laps!) saan ma ikkagi kõigega hakkama. See lahendas kaudselt (ning lahendab siiani) rohkem muresid, kui esialgsed, mis olid pöördumise põhjuseks  Kui ma kunagi teise lapse tegemiseni peaks jõudma, siis tahan kindlalt ka rasedusringis osaleda  ma annan enda poolt Katrini tööle väga soojad soovitused ja minge ruttu rasedusringi, et sünnitusel minusugused peata kanad ei oleks 

– Liina

Sünnitusjärgselt ei õnnestunud mul mugavaid imetamisasendeid kätte saada, mistõttu kutsusin Katrini taas appi. Pisut kripeldas mul (esmaemana) kuklas ka mure selles osas, kas piima ikkagi jagub jne. Lisaks imetamisasenditega seonduvale said leevenduse ka mu teised imetamise ja vastsündinuga seotud mured ning tundsin, et sain viimaks emadust täiel rinnal nautima hakata.

– Ingel

Pöördusin Katrini poole, et leida põhjus, miks beebi kaalus juurde ei võta. Arstidelt sain vastuseks, et piima lihtsalt ei ole ja on vaja rinnapiimaasendajat juurde anda. Paar päeva Katrini soovitusi järgides oli piima kogus taastunud ❤ Katrin on väga pühendunud ja suurepärane kuulaja. Olen ülitänulik abi eest ❤

– Ketlin

Kui soovid enne lapse sündi paremini sünnitusjärgseks ajaks, sealhulgas imetamiseks, valmistuda, siis oled oodatud Tartu linnas toimuvasse Rasedusringi!

Lisaks soovitan teil uurida teiste imetamisnõustajate kohta SIET lehelt.

Liitu uudiskirjaga